Prodej prostorného rodinného domu 4+kk s dvojgaráží a pozemkem 1591 m2, Žďár nad Metují

obec Žďár nad Metují, Police nad Metují 549 55

Cena: 5.900.000 Kč
Description

Prodej prostorného rodinného domu 4+kk s dvojgaráží a pozemkem 1591 m2, Žďár nad Metují

Sníte o krásném bydlení v souznění s přírodou, po klidu a v místě které má neuvěřitelnou energii? Tak přesně takové bydlení Vám nabízíme. V malebném lokalitě pod stolovou horou Ostaš. Jedná se o bydlení v bezprostřední blízkosti přírody, kde se vyskytuje bohatá flora i fauna. Ideální bydlení pro rodiny s dětmi, ale také pro seniory, kteří si chtějí užít klidné dny na venkově.

Tento inzerát se vztahuje na dům Tahiti s velikostí pozemku 1591m2 nacházejícím se v obci Žďár nad Metují cca 2 km od Police nad Metují.

Jedná se o developerský projekt, který je umístěn na pozemku orientovaném na jižní světovou stranu. Dům byl s pečlivostí naprojektován tak, aby byl funkční, s ohledem na nízkoenergetické bydlení, také na dnešní potřebu klienta a zejména tak, aby podtrhl ráz krajiny, ve kterém bude umístěn. Jedná se o zděný dům, s dispozicí 4+kk a užitné ploše 149,09 m2. Cena zahrnuje kompletní stavbu (dům na klíč), tzn. celkově dokončený dům včetně standardu vnitřního vybavení – podlah, dlažeb, obkladů, vnitřních dveří, sanitárního vybavení, balkónových dveří a oken s trojskly. Změna vnitřního vybavení (dlažby, obklady, sanita, podlahy) je možná při rezervaci do 31.4.2020.

Dispozici domu tvoří, zádveří vč. průchodu do prostor garáže. Na kuchyň s jídelnou a spíží navazuje prostorný obývací pokoj ze kterého je vstup přímo na terasu. Dále je možný vstup na terasu také z ložnice. Z chodby je vstup do velké koupelny s vanou, sprchovým koutem, WC, bidetem a protilehlé technické místnosti. Následuje pracovna, samostatná toaleta včetně umyvadla a dva dětské pokoje. Dům disponuje prostornou půdou s možností další výstavby. Vydlážděná plocha před garáží umožňuje parkování až pro dva další vozy.

Teď už jen zbývá doladit výběr interiérového vybavení a o zbytek se postaráme za vás. Součástí ceny je kompletní advokátní servis včetně úschovy finančních prostředků a vyhotovení energetického štítku náročnosti.

Tato stavba, jako samostatný celek je nedílnou součástí tohoto prodeje. Samostatně jsou pozemky neprodejné. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Popis lokality:
V docházkové vzdálenosti 200-800 m je školka, škola, centrum obce, obchod, restaurace, multifunkční sportoviště a v zimě i udržovaná běžkařská stopa a lyžařský vlek. Rodinný dům se nachází v CHKO a turistickém regionu Broumovsko s unikátními Adršpašsko-Teplickými skalami, Ostaší, Broumovskými stěnami a souborem barokních památek zaručující klidný, pohodový a plnohodnotný život.

V místě je zastávka autobusových a vlakových spojů. S pravidelnou linkou do blízkého města Police nad Metují (cca 3 km), které disponuje marketem, obchody, kinem, divadlem, sportovním areálem, tělocvičnou vč. horolezecké stěny, atd..

Property Features
 • House
 • 3 bed
 • 1 bath
 • 4 Rooms
 • 1 Parking Spaces
 • Land is 1 591 m²
 • Floor Area is 149 m²
 • Energy Rating A+
 • New Construction
 • 2 Toilet
 • Garage
 • 2 Open Parking Spaces
Karel Dohnal
Karel Dohnal
Jednatel, realitní makléř
+420 777 940 319
Kontaktujte nás

EMOS reality s.r.o.
Bukovice 143
549 54 Police nad Metují

Tel.: +420 777 940 319
E-mail: info@reality-emos.cz

IČ: 27498875
DIČ: CZ27498875

Důležité odkazy

GDPR

Sledujte nás